Start Aktualności Rozpocznij podwodną przygodę!

Rozpocznij podwodną przygodę!

przez Nysa Hot

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych od 8. roku życia na Dzień Otwarty dla Nurkowania – bezpłatne zajęcia z nurkowania organizowane przez Nyskie Centrum Nurkowe „TRYTON”. Wydarzenie odbędzie się 4 września w godz. od 13.00 do 18.00 na krytej pływalni w Nysie przy ul. Piłsudskiego 40.

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy związanych z nurkowym światem. Na samym początku, omówiony zostanie sprzęt nurkowy, po czym nastąpi właściwe nurkowanie w basenie. Ponadto każdemu uczestnikowi zostanie zrobione podwodne zdjęcie pamiątkowe.

Uczestnik zajęć otrzyma kupon rabatowy na odbycie pełnego szkolenia na stopień płetwonurka. W trakcie zajęć będzie można zapisać się na kurs nurkowania, ostatni w tym sezonie letnim.

Z darmowej lekcji nurkowania może skorzystać każda pełnoletnia osoba, która wykupiła bilet wstępu na basen, osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców.

Informacje i zapisy pod numerem 662 149 892.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź