Start Aktualności Rusza Klub Przedsiębiorczych Mam w Nysie

Rusza Klub Przedsiębiorczych Mam w Nysie

przez Nysa Hot

Inkubator Przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Nysy i Nyski Dom Kultury zapraszają na spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam w Nysie. Pierwsze spotkanie już 29 września o godz. 17.00.

– Zapraszam już jutro wszystkie moje przedsiębiorcze koleżanki na pierwsze spotkanie KPM w Nysie do Kawiarenki Nyskiego Domu Kultury o godz. 17:00. – zachęca Małgorzata Gruszka z Inkubatora Przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Nysy. – Nasza przedsiębiorcza Liderka Sylwia Tazbir przedstawi założenia działalności Klubu oraz wspólnie wytyczymy kierunki działania, które najbardziej są nam potrzebne aby ruszyć z miejsca i osiągać swoje wytyczone cele.

Na spotkanie można przyjść z dzieckiem. Warto wziąć ze sobą wizytówki, bo podczas wydarzenia będzie czas także na networking.

– Prowadzisz własny biznes? Pracujesz na etacie, ale myślisz o założeniu własnej firmy? Spotkaj się z innymi przedsiębiorczymi mamami! – zaprasza liderka Klubu Sylwia Tazbir.

ZAPISY https://app.evenea.pl/event/kpmnysa29092020/

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź