Start Aktualności Rusza konkurs „Powiat Nyski moje miejsce”

Rusza konkurs „Powiat Nyski moje miejsce”

przez Nysa Hot

Od poniedziałku, 21 sierpnia, Starostwo Powiatowe w Nysie rusza z konkursem „Powiat Nyski moje miejsce”. Przedmiotem konkursu jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na filmową zagadkę konkursową dotyczącą miejsc i obiektów atrakcyjnych turystycznie.

Na czym polega konkurs?

  • Konkurs będzie przeprowadzany w każdym dniu roboczym w okresie od 21 do 25 sierpnia.
  • Przedmiotem Konkursu jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na filmową zagadkę konkursową, zadaną na profilu Starostwa na FB pomiędzy godziną 7.30 a 15.30.
  • Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy przesyłać wyłącznie na adres konkurs@powiat.nysa.pl do północy w dniu opublikowania zagadki.
  • Nagrodę w danym dniu konkursu otrzyma osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na zagadkę konkursową.
  • Warunkiem udziału w konkursie jest podanie przez uczestnika konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego (w celu umówienia terminu przekazania nagrody).
  • W konkursie wezmą udział tylko te odpowiedzi, które będą zawierały powyższe informacje, wszystkie pozostałe odpowiedzi nie będą brane pod uwagę.

Do wygrania zestaw gier prezentujących atrakcje turystyczne pogranicza nysko-jesenickiego (planszowa i memory).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu! REGULAMIN

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź