Start Hot Rusza Lato Kwiatów!

Rusza Lato Kwiatów!

przez Nysa Hot

Już w najbliższy weekend czeka nas znakomita zabawa podczas najpopularniejszej imprezy w naszym regionie. Mowa o Lecie Kwiatów, które w tym roku odbędzie się w dniach 2-4 lipca.

Gwiazdy Lata Kwiatów

Na głównej scenie zlokalizowanej w Rynku wystąpią m. in.: Cleo, Stachursky, Gosia Andrzejewicz, Baciary, Andrzej Cierniewski oraz Kabaret K-2.

W tym roku pojawi się kolejna scena – w sobotę oraz w niedzielę w godzinach 15:00-22:00 na ul. Kolejowej (przy PKP) odbędzie się mała gala Disco Polo. Gwiazdami wieczoru będą Skaner oraz Long & Junior.

Zabawa nie tylko w mieście

Tradycyjnie w sobotę, w jednym z sołectw Gminy Otmuchów będzie miał miejsce piknik rodzinny. Tym razem wydarzenie odbędzie się w Malerzowicach Małych. Tam gości bawić będą Baciary oraz Andrzej Cierniewski.

Nie zabraknie oczywiście wydarzeń towarzyszących: wystaw kwiatów (ZAMEK, SEZAM), dmuchańców (STAWEK), kiermaszów roślin (parking UMiG), koncertu „Muzyczne Kwiaty Niebios”, czy licznych kiermaszów i stoisk gastronomicznych.

Gmina Otmuchów zaprasza a Nysa Hot poleca!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź