Start Hot Rusza sprzedaż biletów na koncert sanah w Nysie

Rusza sprzedaż biletów na koncert sanah w Nysie

2 grudnia sanah wystąpi w Hali Nysa

przez Nysa Hot

Po wielkim sukcesie debiutanckiej trasy #NoSory Tour, sanah nie zwalnia tempa i już tej jesieni wyruszy w nową trasę koncertową, promującą jej album „Irenka”. Już 2 grudnia nietuzinkowa artystka zawita do Nysy.

-Czas na nowy rozdział i przygodę w którą sanah-Irenka zabierze swoich fanów. Podczas trasy sanah zaprezentuje swoje utwory z ostatniej płyty “Irenka” takie jak: “ten Stan”, “Ale jazz!”, “2:00” czy “etc. (na disco)”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy… a może nie? sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów –  informuje organizator koncertu Eskander.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

?Data: 02.12.2021
?Otwarcie bram: 18:00
?Start koncertu 19:00
?Miejsce: Hala Nysa
ul. Sudecka 23, 48-303, Nysa

BILETY 
Przedsprzedaż: poniedziałek (13.09.2021)
Sprzedaż biletów: środa (15.09.2021)

Bilety dostępne będą u oficjalnego dystrybutora: www.kulturairozrywka.pl

Powiązane artykuły

1 komentarz

petrus 15 listopada 2021 - 08:51

Wybieracie się? Jest sporo terminów, zobaczcie – https://goingapp.pl/polecamy/irenka Nie wiem dokładnie, jak to będzie wyglądać, ale może być ciekawie. Najważniejsze, że się dzieje, są zmiany i to w pozytywnym kierunku. A Sanah? Szybko się odnalazła, piosenki ma fajne, więc powinno być ciekawie. Jak inaczej?

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź