Start Aktualności Rusza szkółka pływacka ARN

Rusza szkółka pływacka ARN

przez Nysa Hot

Trwają zapisy do szkółki pływackiej Agencji Rozwoju Nysy. Chętnych, by uprawiać ten sport przybywa, stąd taka inicjatywa miejskiej spółki. Ze szkółki skorzystają dzieci i dorośli.

– Zajęcia dla najmłodszych (6-8) lat będą odbywały się na małym basenie, we wtorki i czwartki od 17.00 do 18.00, dzień do wyboru. – zaprasza Agencja Rozwoju Nysy.

Zajęcia dla starszych grup będą prowadzone na dużym basenie ( w poniedziałki, wtorki i czwartki), a uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, w zależności od umiejętności pływackich.  

– Kursy poprowadzą trenerzy z uprawnieniami. Do dyspozycji jest doktor rehabilitacji, który po konsultacji dostosuje ćwiczenia mające na celu eliminowanie wad postawy. Możliwe są również indywidualne zajęcia. – informuje Agencja Rozwoju Nysy.

Pierwsze  zajęcia odbędą się 21 września. Jesienny cykl będzie obejmował 10 spotkań. Koszt kursu to 350 zł od osoby. Przy zapisie rodzeństwa zapłacimy 300 zł za osobę.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź