Start Aktualności Ruszają górskie spływy przełomem bardzkim

Ruszają górskie spływy przełomem bardzkim

przez Nysa Hot

28 kwietnia oficjalnie rusza sezon spływów kajakowych i pontonowych przełomem bardzkim. 3-godzinna rozrywka to propozycja niemal dla każdego.

Rafting Bardo zaprasza na spływ

Bardo oferuje spływ 15-kilometrową malowniczą trasą. Jak mówi Mariusz Bil z firmy Rafting, to propozycja głównie dla grup zorganizowanych, szkół, czy też firm, które w ten sposób stawiają na integrację załogi.

Kajaki i pontony są zadbane i bezpieczne. W tym roku dokupiliśmy 20-ścia nowych pontonów, co daje ponad 120-ścia dodatkowych miejsc. Nasza firma jako jedyna zapewnia pełny transfer wszystkich uczestników spływu – mówi Mariusz Bil

W sezonie przed wyjazdem najlepiej zrobić rezerwację telefoniczną lub poprzez stronę raftingbardo.pl Po spływie można skorzystać również z oferty punktu gastronomicznego.

Dodajmy, że Nysa Kłodzka w Bardzie umożliwia pływanie już nawet trzy i czterolatkom pod opieką dorosłych. Dla dzieci dostaniemy odpowiednio dopasowane kapoki.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź