Start Aktualności Ruszyła szkółka pływacka Agencji Rozwoju Nysy

Ruszyła szkółka pływacka Agencji Rozwoju Nysy

przez Nysa Hot

Chętnych, by uprawiać pływanie jest w naszym mieście coraz więcej. Naprzeciw oczekiwaniom wyszła miejska spółka. Agencja Rozwoju Nysy uruchomiła własną szkółkę pływacką. Doświadczeni trenerzy nauczą pływać dzieci i dorosłych. Pierwsze zajęcia już dzisiaj na krytej pływalni przy ul. Piłsudskiego 40.

Zajęcia dla najmłodszych (6-8) lat będą odbywały się na małym basenie, we wtorki i czwartki od 17.00 do 18.00, dzień do wyboru. Zajęcia dla starszych grup będą prowadzone na dużym basenie (w poniedziałki, wtorki i czwartki), a uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, w zależności od umiejętności pływackich.

– Nasi instruktorzy pływania to pełni pasji, zapału i cierpliwości wykwalifikowani absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, ratownicy, trenerzy i entuzjaści wszelkich aktywności sportowych. Ich wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę sprawia, że doskonale radzą sobie z indywidualnymi potrzebami każdego podopiecznego. – informuje Agencja Rozwoju Nysy. – Dzięki naszej kadrze nauczycie się pływać, poprawnie zachowywać w wodzie i pokonacie lęk przed głębokością. Liczymy również na to, że zarazicie się od nich wielką pasją i jak najczęściej będziecie korzystać z uroków pływania.

Dodajmy, że cykl jesienny będzie obejmował 10 spotkań.

Zobacz listę instruktorów

Foto: ARN

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź