Start Aktualności SABAT CZAROWNIC na Forcie Prusy!

SABAT CZAROWNIC na Forcie Prusy!

przez Nysa Hot

We wtorek 30.04.2024 w Nysie będzie roić się od czarownic! Wszystko za sprawą pierwszego Zlotu Czarownic na Forcie Prusy.

– Miotły, czarne peleryny, magiczne różdżki i spiczaste kapelusze! Zapraszamy wszystkich dorosłych Panie oraz Panów na godz. 19:00. Cena 80 zl / osoby. Bawimy sie do 1:00. Rezerwacje u naszej przełożonej Czarownicy do 28.04. (nd.) Tel. 726065144 . ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! – informują organizatorzy.

W programie: odlotowa muzyka z dj’em, konkursy z nagrodami, poczęstunek: grzaniec , kawa, kiełbaska z bułką dla każdego, pokaz Fireshow, wróżenie z kart Aleksandra Kurnyta, zwiedzanie podziemi z przewodnikiem, wspólne tańce i biesiada przy ognisku.

– Pierwszy konkurs ogłaszamy już przed zlotem abyście mogły się do niego dobrze przygotować Czarownice. Podczas sabatu Czarownica o najlepszym i najbardziej czarującym przebraniu wygrywa świetną nagrodę. Jest o co walczyć! Będzie odlotowo – informują organizatorzy.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź