Start Aktualności Sala gimnastyczna w SP 3 wyremontowana!

Sala gimnastyczna w SP 3 wyremontowana!

przez Nysa Hot

Sala gimnastyczna w nyskiej Trójce została wyremontowana. Większość pieniędzy na inwestycję pochodzi z Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.

– W naszej szkole zakończył się remont sali gimnastycznej w ramach środków pozyskanych z konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” edycja 2023 oraz wkładu własnego. Przyznano nam darowiznę w kwocie 88 903 zł na realizację projektu inwestycyjnego. Remont rozpoczęto podczas ferii zimowych tak, aby prace związane z realizacją nie były utrudnieniem dla naszych uczniów. To były trzy długie i pracowite tygodnie, pełne wyzwań, mierzenia się z czasem i nie zawsze przyjemnymi „niespodziankami”. Trzeba przyznać, że było to duże wyzwanie, zakończone jednak kolejnym sukcesem. Następny obiekt naszej szkoły przeszedł gruntowną metamorfozę, stając się atrakcyjną, nowoczesną, a przede wszystkim bezpieczną przestrzenią dla naszych sportowych działań – informuje Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie.

Foto: Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź