Start Aktualności Samochód uderzył w przydrożną barierkę

Samochód uderzył w przydrożną barierkę

przez Nysa Hot

Do zdarzenia doszło w niedzielę 27 marca, około godz. 18.00. Autem podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń. 

– Z pierwszych informacji wynikało że zdarzenie miało mieć miejsce na DK40 w Głuchołazach na ulicy Kraszewskiego w kierunku przejścia granicznego PL/CZ – Głuchołazy/Mikulovice – informuje OSP Bodzanów – Ze względu na nie potwierdzenie miejsca zdarzenia zastępy udały się na DK40 w stronę Prudnika.

Przed miejscowością Charbielin strażacy dostrzegli uszkodzony samochód. Jak się okazało, kierowca uderzył w przydrożne barierki. Autem podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń. Na miejscu udzielono im pomocy medycznej, nie wymagały hospitalizacji.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Głuchołazy, jeden z OSP Bodzanów, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Foto: OSP Bodzanów

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź