Start Aktualności Skakali po radiowozach. Swoje „wyczyny” wrzucili do Internetu

Skakali po radiowozach. Swoje „wyczyny” wrzucili do Internetu

przez Nysa Hot

Policjanci z Ozimka  zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu strzeleckiego, którzy skakali po radiowozach. Swoje wyczyny udokumentowali na zdjęciach, które następnie umieścili w internecie. W ten sposób próbowali zaimponować swoim znajomym. 

-Na ślad chuligańskich zachowań policjanci z Ozimka natrafili przeglądając jeden z popularnych portali społecznościowych. Na zdjęciach rozpoznali Posterunek Policji w Turawie, gdzie w sezonie letnim służbę pełnią policyjni wodniacy. Przy budynku zaparkowane były oznakowane radiowozy. I nic w tym zaskakującego, gdyby nie fakt, że na dachu radiowozu siedział młody mężczyzna, drugi natomiast ,,pozował” na jego tyle. Po ,,udanej” sesji, nastolatkowie postanowili zrobić pamiątkowe selfie niszcząc przy tym karoserię kolejnego samochodu. – informuje opolska Policja.

Chuligańskie wyczyny mieszkańcy powiatu strzeleckiego zamieścili na portalu społecznościowym zamieszczając przy tym wulgarne komentarze. Na trop 18 i 19-latka szybko trafili policjanci z Komisariatu w Ozimku.

-Młodzi ludzie usłyszeli po dwa zarzuty uszkodzenia mienia, do których się przyznali. Jak ustalili policjanci, obaj w miniony weekend wypoczywali na jeziorach turawskich i w taki sposób postanowili upamiętnić letni wypoczynek. Straty jakie spowodowli wyceniono na blisko 3 000 złotych.

Za uszkodzenie mienia grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Foto: opolska Policja 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź