Start Hot Sklep ACTION w Vendo Park. Będzie też Intermarché w Nysie?

Sklep ACTION w Vendo Park. Będzie też Intermarché w Nysie?

przez Nysa Hot

Jeszcze rok temu pisaliśmy, że popularne marki nie znikną z Piłsudskiego po otwarciu Dekady. Trzy przeniosły się definitywnie. Na Vendo Park na pewno pojawi się za to nowa duża firma, której w Nysie jeszcze nie było. W planach jest również otwarcie kolejnego popularnego sklepu.

Na Vendo Park otwarty zostanie sklep ACTION. Zajmie lokale po Reserved, Sinsay i Cropp. ACTION to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć sklepów. która narodziła się w Holandii. W ofercie znajdziemy m.in. artykuły dekoracyjne, narzędzia do majsterkowania, zabawki, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, produkty do wykorzystania w ogrodzie i plenerze, środki do prania i sprzątania, żywność i napoje, środki higieny osobistej,  artykuły zoologiczne, odzież oraz pościel.

Kiedy otwarcie Action w Nysie?

Co ciekawe, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, otwarciem swojego punktu w Nysie jest zainteresowana także sieć Intermarché. W naszym regionie mamy już jeden punkt francuskiego giganta. Sklep mieści się w Głuchołazach i cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców praktycznie całego powiatu. Także nysanie chętnie robią w nim zakupy. O rozważanych lokalizacjach Intermarché w Nysie napiszemy wkrótce na naszym portalu.

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź