Start Aktualności Sławek Uniatowski w NDK

Sławek Uniatowski w NDK

przez Nysa Hot

Jesienny sezon w Nyskim Domu Kultury zbliża się wielkimi krokami. Muzycznie otworzy go Sławek Uniatowski, który swoim ciepłym, barytonowym głosem zaśpiewa własne utwory, ale także nieśmiertelne klasyki Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Koncert odbędzie się 10 września o godz. 19.30.

Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak ” Honolulu„, czy ” 5 rano„. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.

Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź