Start Hot Słynna ciężarówka Coca-Coli znowu w Nysie?

Słynna ciężarówka Coca-Coli znowu w Nysie?

przez Nysa Hot

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta. Słysząc te słowa od razu przypomina nam się słynna reklama i motyw muzyczny. I oczywiście kultowa ciężarówka Coca-Coli. Pięć lat temu charakterystyczny czerwony pojazd zaparkował na nyskim Rynku. W grudniu znów może przyjechać do naszego miasta.

W tym roku charakterystyczny czerwony pojazd na pewno zawita do 10 miast. Na trasie przejazdu świątecznej ciężarówki są Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Rybnik, Kraków, Kielce, Łódź, Poznań oraz Ostrów Wielkopolski. Wśród nich może znaleźć się także Nysa! To zależy od nas samych.

Ostatnie, dziesiąte miasto zostanie bowiem wyłonione w ramach głosowania w aplikacji marki.

Co zrobić, aby zagłosować na Nysę?

Należy:

  • zainstalować aplikację Coca-Coli na urządzeniu mobilnym;
  • zdobyć minimum 100 punktów w grze zręcznościowej.

Zwycięży miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 tys. punktów lub do 28 listopada 2022 do godz. 10:00 uzbiera najwięcej punktów z głosowania w aplikacji.

Podczas głosowania jeden użytkownik może oddać maksymalnie 5 głosów. Konkurs trwa od 14 do 28 listopada

Nysa konkuruje m.in. z Koszalinem, Gorzowem Wielkopolskim, Rzeszowem czy Sieradzem. Wyniki zostaną ogłoszone 29 listopada na oficjalnym profilu marki na Facebooku. Oprócz tego będzie można je znaleźć w aplikacji Coca-Coli w sekcji „News”.

We wszystkich miastach, które odwiedzi ciężarówka, zostanie utworzona specjalna przestrzeń ze świątecznymi przebojami i produktami marki. Hasło towarzyszące aktywnościom brzmi: „Magia Świąt zawsze znajdzie drogę”.

Foto: Gmina Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź