Start Hot Śmierć 23-latki. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii

Śmierć 23-latki. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii

przez Nysa Hot

To prawdziwa czarna seria na drogach naszego powiatu. W ciągu ostatniego miesiąca na drogach zginęło aż 9 osób. Wczoraj doszło do drugiego już śmiertelnego wypadku w Sidzinie. Okoliczności tej tragedii wyjaśnia Policja. 

Wczoraj (3.05.2023 r) po godzinie 15:20 dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na  DK 46 na trasie Sidzina – Malerzowice Wielkie.

– Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci – kierująca samochodem osobowym marki renault z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i uderzyła w przydrożne drzewo. Pomimo udzielonej pomocy23-letnia kierująca poniosła śmierć na miejscu – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, oficer prasowy KPP w Nysie.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Decyzją prokuratora będącego na miejscu zdarzenia pojazdy oraz ciała zostały zabezpieczone do celów procesowych. Teraz pod nadzorem prokuratury policjanci będą starać się ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź