Start Hot Śmierć 64-latka. Prokuratura oskarża córkę ofiary

Śmierć 64-latka. Prokuratura oskarża córkę ofiary

Tragedia w Bodzanowie

przez Nysa Hot

Do tragedii doszło w nocy z 6 na 7 października.  Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w domu rodzinnym w miejscowości Bodzanów w powiecie nyskim. Według prokuratury, córka miała najpierw uderzyć ojca butelką w głowę, po czym zepchnąć go ze schodów. Mężczyzna zmarł.

29-latka została tymczasowo aresztowana. Postawiony został jej zarzut spowodowania ciężkiego uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym. Kobieta przyznała się do winy. Grozi jej co najmniej 5 lat więzienia. Wyrok może być jednak znacznie surowszy. W grę wchodzi nawet dożywocie.

Pobitego 64-latka znalazł jego syn. Mężczyzna chciał od razu jechać do szpitala. Poszkodowany jednak odmówił. Opowiedział też synowi co się wydarzyło.

64-latek czuł się coraz gorzej i finalnie trafił do nyskiego szpitala. Niestety, obrażenia były tak ciężkie, że mężczyzna po dwóch dniach zmarł. Na zlecenie prokuratury, została już przeprowadzona sekcja zwłok.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź