Śmierć w Kopernikach. Kobietę przejechało auto, które prowadziła 15-latka | Nysa Hot
Start Na sygnale Śmierć w Kopernikach. Kobietę przejechało auto, które prowadziła 15-latka

Śmierć w Kopernikach. Kobietę przejechało auto, które prowadziła 15-latka

przez Nysa Hot

Ogromny dramat we wsi Koperniki w gminie Nysa. Dziś około godz. 14.00 doszło tam do śmiertelnego wypadku. Pod kołami auta prowadzonego przez 15-latkę zginęła kobieta, która wracała z pracy do domu. Mimo starań lekarzy nie udało się jej uratować. Miała 54 lata.

Tragedia na drodze

-Otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu w miejscowości Koperniki. Do wypadku doszło na bocznej drodze należącej do RSP. Auto potrąciło kobietę. Mimo godzinnej reanimacji nie udało się jej uratować. – mówi rzecznik prasowy KP PSP Nysa mł. kpt. Dariusz Pryga.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku, który mógł zakończyć się jeszcze większą tragedią. Tą samą drogą szła jeszcze kobieta z dzieckiem. Im udało się odskoczyć. Sprawą śmiertelnego potrącenia 54-letniej kobiety zajmie się teraz Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Nysie. Za kierownicą auta siedziała bowiem nieletnia.

15-latka za kierownicą

-Samochodem kierowała 15-letnia dziewczyna. Na miejscu pasażera siedziała natomiast jej matka. – mówi Mateusz Szwaiger, rzecznik prasowy nyskiej Policji. – Dziewczyna wjechała centralnie w 54-latkę. Kobieta została przygnieciona do ściany budynku.

Matka dziewczyny, która prowadziła auto była w ciężkim szoku. Na miejscu czynności prowadzili policjanci. Teraz pieczę nad sprawą przejmie wspomniany już Sąd Rejonowy w Nysie.

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź