Start Hot Śmiertelne potrącenie na przejeździe kolejowym

Śmiertelne potrącenie na przejeździe kolejowym

przez Nysa Hot

Do tragedii doszło wczoraj (13 lipca) na przejeździe kolejowym w Łambinowicach. O godzinie 21:27 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku.

-Zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do potrącenia człowieka przez pociąg osobowy relacji Opole Główne – Nysa na ulicy Zielonej w Łambinowicach. Po dotarciu na miejsce naszych wozów naszym strażakom ukazał się makabryczny widok. Ze względu na obrażenia poszkodowanego udzielenie jakiejkolwiek pomocy było po prostu niemożliwe. – informuje OSP Łambinowice.

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku i oświetlili teren na czas pracy prokuratora, policji i śledczych.

-Gdy na miejsce dotarła komunikacja zastępcza przy pomocy drabiny nasadkowej pomagaliśmy wyjść z pociągu podróżnym i bezpiecznie przedostać się do autobusu.
Na koniec naszych działań przy użyciu mioteł i węża z prądownicą usunęliśmy wszystkie ślady po wypadku. Działania zakończyliśmy tuż przed 2.00 w nocy. – relacjonuje OSP Łambinowice.

Na miejscu działania prowadzili również strażacy z Nysy, pracowali także biegli, policjanci, prokurator i przedstawiciele PKP.

Okoliczności tej tragedii ma wyjaśnić śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Foto: OSP Łambinowice 

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź