Start Hot Śmiertelne potrącenie przy ul. Prusa

Śmiertelne potrącenie przy ul. Prusa

przez Nysa Hot

Dziś wieczorem doszło do śmiertelnego potrącenia na przejściu dla pieszych na ul. Prusa w Nysie. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w pobliżu spółdzielni KEN i sklepu Lewiatan.

Ofiarą śmiertelnego potrącenia jest 65-letni mężczyzna. Na razie niewiele wiadomo o okolicznościach i przyczynach wypadku. Na pewno do tej sprawy wrócimy, gdy tylko uzyskamy więcej informacji.

W miejscu, w którym doszło do dramatycznego wypadku niedawno zamontowano tzw. bezpieczne przejście dla pieszych, ze względu na dużą liczbę groźnych incydentów na drodze, do których dochodziło wcześniej. Niestety, w tym przypadku to rozwiązanie nie zapobiegło tragedii.

Foto od Czytelnika 

Powiązane artykuły

2 komentarze

Gosia 15 grudnia 2021 - 22:07

Wiadomo wiele mlody chłopak jechał z dużą prędkością nie było nawet śladu chamowania

Józef 16 grudnia 2021 - 08:34

Może w końcu ktoś pomyśli i zetnie ten przepiękny żywopłot bukowy tuż przy ulicy. Kierowca który nie zna tego miejsca , narażony jest na potrącenie samochodem osób nie widocznych na przejściu które w Hodża wprost pod koła nie rozglądając się bo uważają że mają pierwszeństwo. Podobnie jest na całej długości ulicy Mickiewicza. Człowiek jedzie szczególnie o zmierzchu i nie widzi czy ktoś wchodzi pod koła. Żywopłot w czasie opadów zasłania stojących przy przejściach a jest ich tam kilka. To jakaś niedoróbki bo wystarczy że kilka chwastów wystaje z przyciętego żywopłotu i wieczorem podczas opadów deszczu nic nie widać. W sumie dochodzi do sytuacji gdzie nie zbyt dobrze przyglądamy się temu czy dzieje się na drodze a wypatrujemy niebieskich znaków drogowych które są często zauważalne dopiero w ostatniej chwili. Dlaczego? Bo dodatkowo istnieją nasadzenia jarzębiny, złotokapu i innych wysokich już drzew.

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź