Start Hot Śmiertelny wypadek na A4. Autostrada zablokowana w obu kierunkach

Śmiertelny wypadek na A4. Autostrada zablokowana w obu kierunkach

przez Nysa Hot

Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy, chwilę przed godz. 4.00. Między węzłami Strzelce Opolskie a Łany, na remontowanym odcinku autostrady zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Jeden z kierowców zginął, drugi jest ranny. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 10.00.

Po czołowym zderzeniu ciężarówek, jedna z nich przebiła bariery separacyjne. Jak relacjonuje Radio Opole, doszło do zapłonu jednego z pojazdów, w drugim natomiast zapaliła się kabina.

Według informacji rozgłośni, jeden z kierowców został wyciągnięty przez świadków zdarzenia z tej kabiny. Trafił do szpitala. Niestety, przez ogień świadkowie nie byli w stanie pomóc drugiemu kierowcy. Mężczyzna zginął w płomieniach.

Autostrada jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Jak informuje NTO, wyznaczono objazdy: w kierunku Wrocławia: w. Łany –DK 40 – DW 907 – DK 94 – DW 426- w. Kędzierzyn-Koźle oraz w kierunku Katowic: w. Kędzierzyn-Koźle – DW426 – DK 40- w. Łany.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź