Start Hot Śmiertelny wypadek w naszym powiecie

Śmiertelny wypadek w naszym powiecie

przez Nysa Hot

W miejscowości Makowice doszło do tragicznego  wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo. Niestety pomimo natychmiastowej pomocy nie udało się go uratować.

W sobotę (14.10.2023 r.) ok godziny 06:40 dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Makowice.

– Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci – kierujący samochodem osobowym marki  skoda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo szybkiej akcji słuzb i przetransportowaniu kierującego przez LPR do szpitala 26-letni kierujący zmarł – mówi  st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz inne służby.

– Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do celów procesowych. Teraz pod nadzorem prokuratury policjanci będą starać się ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku – mówi  st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Foto: KPP Nysa 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź