Start Aktualności Smyk w nowej galerii

Smyk w nowej galerii

przez Nysa Hot

Budowa galerii Dekada od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie mieszkańców i to na każdym etapie inwestycji. Na tapecie jest teraz lista najemców galerii przy Kolejowej.

Po ogłoszeniu pierwszej listy najemców wiele osób narzekało, że będą to znane sieciówki, które już działają w Nysie jak Reserved, Sinsay, Cropp, czy Big Star. Tymczasem z każdym miesiącem Dekada prezentuje kolejnych partnerów. W branży modowej będziemy mogli skorzystać z oferty m.in. Vistuli, Wólczanki, 50 style, Yes, Briju, czy też firmy Kubenz. W obiekcie pojawią się także salony Empik, RTV Euro AGD, Vision Express, Orange, drogeria Rossmann oraz sieci dyskontowe Pepco i KiK. Z kolei rodzice będą mogli zrobić zakupy dla swoich pociech w SMYKU. Za wynajem galerii odpowiada firma BOIG Property Consulting.

Nie znamy jeszcze najemców drugiej galerii w powstającej w ścisłym Rynku. Nazwy mamy poznać w październiku lub listopadzie br.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź