Start Aktualności SP 3 w Nysie po raz kolejny wsparła Szlachetną Paczkę

SP 3 w Nysie po raz kolejny wsparła Szlachetną Paczkę

przez Nysa Hot

Weekend cudów ze Szlachetną Paczką za nami. W pomoc jak zawsze włączyła się m.in. Szkoła Podstawowa nr 3 w Nysie.

Już wkrótce, wybrana przez nas siedmioosobowa rodzina, będzie mogła się cieszyć z otrzymanych prezentów. Szanowni Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie, serdecznie dziękujemy za wsparcie tej wspaniałej inicjatywy. Wasze wielkie serca i uczynność ułatwiły lepszy start Rodzinie, która próbuje ułożyć sobie życie od nowa… Oprócz produktów spożywczych, chemii, kosmetyków, małego AGD, odzieży, obuwia, artykułów szkolnych, gier i zabawek, przekazaliśmy też pościel, meble dla dzieci i rodziców oraz wózek, łóżeczko i całą wyprawkę dla noworodka. Każdy z członków Rodziny otrzyma też prezent – niespodziankę, który został zakupiony przez Przyjaciół naszej szkoły. Niech udział w tej inicjatywie przyniesie wiele radości i nadziei wszystkim, którzy byli częścią tego pięknego przedsięwzięcia – mówi Monika Baj, wicedyrektor placówki.

– W imieniu całej Społeczności Szkolnej, Opiekuna Rodziny z ramienia Szlachetnej Paczki oraz koordynatora akcji pani Izabeli Durejko, życzymy naszej nowej zaprzyjaźnionej Rodzinie – Wesołych Świąt – dodaje Baj.

Foto: SP 3 w Nysie/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź