Start Aktualności Śp. Rajmund Miller zostanie odznaczony Honorowym Orderem Zasług dla Powiatu Nyskiego

Śp. Rajmund Miller zostanie odznaczony Honorowym Orderem Zasług dla Powiatu Nyskiego

przez Nysa Hot

Poseł Ziemi Opolskiej, lekarz i społecznik Rajmund Miller zostanie odznaczony Honorowym Orderem Zasług dla Powiatu Nyskiego PROMEREOR. Nagrodzeni zostaną także byli włodarze Otmuchowa i Głuchołaz.

– Zarząd Powiatu w Nysie tym wyjątkowym odznaczeniem chciałby uhonorować wieloletniego burmistrza Otmuchowa Jana Woźniaka, wieloletniego burmistrza Głuchołaz Edwarda Szupryczyńskiego oraz śp. Rajmunda Millera – Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, wybitnego lekarza, samorządowca, a przede wszystkim niezastąpionego, wspaniałego Człowieka – mówi Daniel Palimąka, starosta nyski. 

Honorowy Order Zasług dla Powiatu Nyskiego PROMEREOR przyznawany jest od 2008 roku. Tytuł nadawany jest wyjątkowym osobom, instytucjom, organizacjom, stowarzyszeniom, przedsiębiorstwom o zasięgu powiatowym i ponadpowiatowym za ich dotychczasowe dokonania i zaangażowanie w pracę na rzecz rozwoju i promocji powiatu nyskiego.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź