Start Rozrywka Spektakl pełen humoru

Spektakl pełen humoru

przez Nysa Hot

Zapraszamy na pełen humoru spektakl amatorskiej grupy teatralnej pt. ”Hajducka sieć”. Wydarzenie już 28 listopada o godz. 19 w Nyskim Domu Kultury. Dzień później spektakl zobaczą mieszkańcy Głuchołaz.

Pewnie niewiele jest sołectw w Polsce, które mogą pochwalić się własną grupą teatralną – mówi dla nhot sołtys Hajduk Nyskich, Jacek Czuchraj. – Tym bardziej warto przyjść i zobaczyć, co tym razem przygotowali nasi mieszkańcy. To nie pierwszy raz gdy Hajduczanie, a właściwie Hajduczanki – bo to panie tworzą trzon grupy – pojawiają się na scenie. W swoich spektaklach opowiadali już m.in. o słynnej gruszy, która jest symbolem ich sołectwa. A co zobaczymy tym razem? – Jak nowe millenium przynosi nowe możliwości. Mieszkańcy wsi Hajduki Nyskie, nie pozostając w tyle, chcą nadążyć za coraz szybciej pędzącym światem nowych technologii. Porzucając swoje dawne przyzwyczajenia, hobby i zobowiązania zawodowe, wchodzą w świat wielkich korporacji. – czytamy w opisie organizatorów spektaklu. Premiera spektaklu miała miejsce 27 listopada br. w świetlicy w Hajdukach. Fragment będziecie mogli zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź