Start Aktualności Spełniają marzenia

Spełniają marzenia

przez Nysa Hot

„Spełniamy Twoje marzenia” – pod takim hasłem ruszyła kampania informacyjna zachęcająca do studiowania na nyskiej PWSZ. Motorem napędowym jest nowy klip, o którym informowaliśmy jakiś czas temu jako pierwsi. Są już wymierne efekty.

Ogólnopolska kampania promocyjna miasta i  Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie ma przyciągnąć do Śląskiego Rzymu nowych studentów. Klip poszedł w świat i mamy tego efekty. 3 dni od premiery i blisko 20 tysięcy wyświetleń. To więcej niż wszystkie produkcje biura promocji uczelni z ostatnich pięciu lat. Nysa stawia na młodych i wykształconych ludzi, którzy będą gwarantem stabilnego rozwoju regionu. Czy 30 sekundowy klip to potwierdza i zachęca do wyboru PWSZ? Oceńcie sami. Jedno jest pewne, coraz więcej absolwentów nyskiej alma mater zostaje w mieście po zakończeniu studiów. – Ostatnia ankieta szokuje! – ocenia Rektor uczelni, prof. Przemysław Malinowski. Połowa badanych osób wskazała, że zamierza związać swoje życie osobiste i zawodowe z tym miastem. Jeszcze niedawno podobne deklaracje składało jedynie około 20% studentów. 

[youtube height=”600″ width=”600″ align=”left|right|none”]https://www.youtube.com/watch?v=enC_kQikVdE[/youtube]

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź