Start Aktualności Spersonalizuj swoje zamówienie

Spersonalizuj swoje zamówienie

przez Nysa Hot

W dobie pandemii przez gąszcz negatywnych wiadomości czasami przebijają się również te pozytywne. Do jednych z nich możemy zaliczyć rozwój e-usług, w tym liczne rozwiązania dla małego i średniego biznesu. Nie maleje też liczba sklepów internetowych. Dziś sprawdzimy jedną z lokalnych witryn z Nysy.

Rękodzieło z Nysy dostępne także online

Niedawno pisaliśmy o ofercie Zaplatane Nocą (czytaj: dodatki do domu – po co sięgają Nysanie?). Teraz najnowsze propozycje Sylwii Lipińskiej możemy również nabyć dzięki sklepowi internetowemu. Co ciekawe, wybrane produkty jak np. kwietniki można przy zamówieniu spersonalizować. Mowa nie tylko o wyborze koloru motywu przewodniego, ale także długości, czy też kolorze dodatków. 

Od jutra przez cały weekend będzie obowiązywać promocja! Udostępnię dla Was kod promocyjny Wypatrujcie go w poście! – pisze na swoim fanpage Sylwia Lipińska.

Kto szuka ciekawych dodatków do domu, ale nietuzinkowego prezentu dla bliskich, odsyłamy po rabaty.

Ruszył sklep zaplatanenoca.pl

Jak mówi właścicielka sklepu zaplatanenoca.pl, od premiery strona cieszy się dużym powodzeniem i to nie tylko wśród potencjalnych klientów z Opolszczyzny. Zamówienia na oryginalne ozdoby boho spływają z rożnych zakątków Polski, a kunszt przedmiotów z bawełnianego sznurka polskiej produkcji doceniają także klienci zagraniczni. Przy wysyłce z pomocą przychodzą Pakersi Nysa. Punkt przy Sudeckiej 19 bez problemy realizuje wysyłki do większości państw na świecie.

Ozdoby boho z Nysy

 

Ozdoby na żywo z pewnością zobaczymy podczas licznie organizowanych w Nysie jarmarków. Na razie jednak koronawirus ogranicza tego typu wydarzenia plenerowe.

Niebawem odwiedzimy kilka innych punktów z wyrobami rękodzielniczymi z Nysy i Głuchołaz.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź