Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 9 lipca 2026 01:49
Ważne!
Reklama

Spływ kajakowy Kłodzko - Nysa

Spływ kajakowy Kłodzko - Nysa
Tradycyjny spływ Kłodzko-Nysa odbędzie się w dniach 3-5 czerwca. Na przygodę zaprasza jak zawsze Klub Turystyki Popularnej Szarotka. Komandorem spływu jest Dariusz Falkowski.

Spływ kajakowy w regionie Kotliny Kłodzkiej i Ziemi nyskiej


Spływ Nysą Kłodzką to gratka dla miłośników tej dyscypliny sportu. Start i zakwaterowanie w Kłodzku. W pierwszym etapie kajakarze przepłyną do miejscowości Bardo, dzień później z Barda do Kozielna. Ostatni 23-kilometrowy odcinek prowadzi z zalewu Kozielono do Nysy. Liczba kajaków jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W spływie mogą uczestniczyć tylko osoby umiejące pływać. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą uczestniczyć w spływie pod opieką i na wyłączną odpowiedzialność osób dorosłych, będących prawnymi ich opiekunami.

Jeden z odcinków będzie przebiegał przez tzw. przełom bardzki




Zgłoszenie (link) uczestnictwa w spływie następuje poprzez wypełnienie i przesłanie pocztą, e-mail lub osobiście KARTY ZGŁOSZENIA lub bezpośrednio organizatorom wymieniony jako kierownictwo spływu ([email protected]) do dnia 26.05.2021 r. oraz dokonania obowiązkowej wpłaty składki spływowej w wysokości 50,00- zł na konto: mBANK SA.
73114020170000460212105419 z dopiskiem KŁODZKO-NYSA 2021.

Szczegółowych informacji udzielają:
- Krzysztof KLAR – tel. 603098914;
- Dariusz FALKOWSKI – tel. 600819923;
- Stanisław BIAŁCZYK – tel. 501651410;
- Kazimierz OBARTUCH – tel. 608420393.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Sandacz Treść komentarza: Rudy pewnie zły, że pogoda kiepska. Mniej kasy za parkingi? Data dodania komentarza: 4.07.2026, 09:30 Źródło komentarza: Rusza największa impreza florystyczna w południowej Polsce! Lato Kwiatów już od piątku w Otmuchowie! Autor komentarza: JD Treść komentarza: Niestety czar prysł! C-Bool od jakiegoś czasu gra tego samego seta i jak dla mnie przynudza już. Z całym szacunkiem ale powinien stworzyć w końcu cos zupełnie nowego, pozdrawiam Data dodania komentarza: 23.06.2026, 16:04 Źródło komentarza: Znamy muzyczne gwiazdy Festiwalu Ognia i Wody. W sprzedaży są już bilety Autor komentarza: Witek Treść komentarza: Pływający na skuterach najwyraźniej mylą jezioro z torem wyścigowym, a przepisy z sugestiami. Czekamy na moment, w którym policja wodna w końcu przypomni im, że nie są bezkarni. Nadto to, co wyprawiają skuterzyści na terenie Natura 2000, to czyste barbarzyństwo. Prawo jasno chroni ten obszar, a tymczasem mamy do czynienia z totalną samowolką i niszczeniem przyrody na oczach wszystkich. Gdzie są służby odpowiedzialne za ochronę środowiska?! Data dodania komentarza: 10.05.2026, 19:33 Źródło komentarza: Groźny wypadek na Jeziorze Nyskim. Skuter wodny uderzył w rower wodny Autor komentarza: SiwyONY Treść komentarza: Tak, stabilna praca szczególnie jak Cię będą sądzić za postrzelenie lub zabójstwo nielegalnie przekraczającego granicę imigranta. Przywołując słowa przysięgi "przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego" To stabilność będzie w pierdlu, bo będzie witk i opierunek, a HONORU to za grosz Politycy nie mają do munduru. Data dodania komentarza: 19.04.2026, 13:44 Źródło komentarza: Wojskowe targi pracy w Nysie. Tysiące odwiedzających i nowoczesny sprzęt Autor komentarza: Ilona Treść komentarza: U mnie to się sprawdziło głównie przy takich codziennych zakupach, kiedy nie chce mi się za bardzo analizować wszystkiego. Wpisuję hasło, dostaję kilka propozycji i po prostu wybieram. Może przy bardzo konkretnych, specjalistycznych rzeczach nadal będę szukać po swojemu, ale do większości rzeczy to rozwiązanie jest naprawdę wygodne. Data dodania komentarza: 30.03.2026, 14:49 Źródło komentarza: Von Halsky. AI od InPost zmieni zakupy online Autor komentarza: meskalina Treść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️ Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05 Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańców
Reklama
Reklama
Reklama