Start Aktualności Spływ Przełomem Bardzkim. Przygoda dla każdego

Spływ Przełomem Bardzkim. Przygoda dla każdego

przez Nysa Hot

W naszym cyklu prezentującym najciekawsze miejsca na weekendowy wypad, tym razem na tapetę bierzemy spływ w niedalekiej miejscowości Bardo. W weekendy z tej formy rekreacji korzysta nawet 700-800 osób dziennie! Materiał video zostanie wyemitowany w najnowszym odcinku Pulsu Regionu.

Rafting Bardo – przygoda dla każdego

Spływ pontonem lub kajakiem to z pewnością bardzo atrakcyjny punkt w planie imprezy integracyjnej. Wystarczy wybrać się do miejscowości Bardo, na przystań wodną przy ulicy Grunwaldzkiej 33. Stąd zostaniemy zabrani wraz ze sprzętem na górną przystań w Młynowie (zobacz cennik). Tutaj po krótkim instruktarzu rozpoczyna się trzygodzinny spływ. Organizatorzy duży nacisk kładą na zapewnienie bezpieczeństwa, a do dyspozycji śmiałków trafia najlepszy sprzęt od jednego z czołowych polskich producentów. Z tego samego sprzętu korzystają m.in. służby ratunkowe.

– Rzeka jest bardzo bezpieczna, sprzęt profesjonalny, a po zimie stan wód bardzo dobry. Nic tylko korzystać. Zapraszamy! – zachęca manager firmy Rafting Bardo, Mariusz Bil.

Po zakończeniu spływu na pewno wzmoże się wasz apetyt. Gospodarze i to zadbali. Zaraz po wyjściu z kajaka lub pontonu czeka na nas pyszna kuchnia. Można zamówić choćby smażoną rybę, czy też kiełbaskę z rożna.

Górskie spływy pontonowe/kajakowe

Rafting na Przełomie Bardzkim ze względu na lokalizację jest szczególnie atrakcyjny. Bardo stanowi swoistą północną bramę Kotliny Kłodzkiej. Specyficzna topologia wodna sprawia, że między marcem a październikiem kiedy stan wód w tych okolicach jest większy jest to wymarzone miejsce na spływ. Jeśli ktoś chce skorzystać, warto najpierw zarezerwować miejsce indywidualne lub grupowe (link). Od 8 czerwca br. spływy organizowane są codziennie. Przy ul. Grunwaldzkiej 33 szukajcie charakterystycznych niebiesko-czerwonych pontonów. Po spływie warto zwiedzić urokliwe miasteczko, nie bez powodu zwane miastem cudów.

UWAGA: Do końca czerwca przed rezerwacją na stronie https://raftingbardo.pl/rezerwacja konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny.
 +48 731 248 248
 +48 739 248 244

Informacje dodatkowe – zobacz

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź