Start Aktualności Spółdzielnia przestrzega przed serwisantami

Spółdzielnia przestrzega przed serwisantami

Komunikaty pojawiły się na Nysa Południe

przez Nysa Hot

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Nysie przestrzega mieszkańców przed serwisantami piecyków gazowych.

Zanim wpuścisz do domu, sprawdź serwisanta

Jak zaznacza administracja osiedla „Południe”, serwisanci podgrzewaczy gazowych wody podają się za pracowników spółdzielni, oferujących wymianę podgrzewaczy na nowe. Choć nie pada nazwa, spółdzielnia zaznacza, że firma nigdy nie pracowała na jej zlecenie. Zawsze warto sprawdzić u źródła, czy administracja danego osiedla, czy wspólnoty prowadzi jakaś wymianę, pomiary, czy prace serwisowe. Można też poprosić serwisanta o pokazanie identyfikatora, jeśli nie ma, skontaktujmy się ze spółdzielnią. Warto też systematycznie śledzić komunikat na stronach internetowych zarządcy osiedli itp.

SMLW od kilku lat prowadzi wymianę piecyków gazowych w blokach, podłączając systematycznie bloki do sieci miejskiej. Do końca grudnia br. NEC Nysa wykona modułu c.w.u.  do bloków Kossaka 1-7, Kossaka 17-33, Korczaka 4-8, Kusocińskiego 4-8, Kusocińskiego 10-18, Kusocińskiego 8A-8B.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź