Start Aktualności Spółka EKOM zachęca do korzystania z bezpłatnej wyszukiwarki GROBONET

Spółka EKOM zachęca do korzystania z bezpłatnej wyszukiwarki GROBONET

przez Nysa Hot

To internetowa wyszukiwarka osób pochowanych, dzięki której mieszkańcy oraz osoby zainteresowane mogą odnaleźć dokładną lokalizację grobu bliskiej osoby, a także skorzystać z wykupienia USŁUGI OPIEKI nad GROBEM.

Baza jest uaktualniana na bieżąco. Dzięki wyszukiwarce użytkownik strony ma możliwość odnalezienia konkretnej osoby pochowanej w Nysie.

Wystarczy wpisać imię i nazwisko osoby zmarłej. Wynikiem wyszukiwania będzie dokładna informacja o zmarłym z podaną dokładną lokalizacją grobu (sektor, rząd, miejsce). Każdy wynik wyszukiwania posiada dołączony podgląd mapy cmentarza.

Dodatkowo możemy skorzystać z takich usług jak zapalenie znicza lub ustawienie kwiatów na grobie, czy też mycie pomnika wraz z utwardzeniem i porządkowaniem terenu.

Jest to oferta skierowana szczególnie dla osób, które nie mogą osobiście z różnych względów zapalić znicza a chcieliby uczcić pamięć o zmarłym.

Więcej informacji na stronie – www.nysa.grobonet.com

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź