Start Aktualności Spore zaskoczenie. Znamy dokładną datę otwarcia sklepu TEDi w DEKADZIE

Spore zaskoczenie. Znamy dokładną datę otwarcia sklepu TEDi w DEKADZIE

przez Nysa Hot

Sklep zostanie otwarty 9 kwietnia o godz. 8.00. Zaskoczenie wynika z faktu, że to właśnie do 9 kwietnia mają obowiązywać aktualne rządowe obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią.

Obecne przepisy sprawiają, że większość punktów w centrach handlowych musiała zostać zamnkięta. Część sklepów jednak jest z tych obostrzeń wyłączona. TEDi także „łapie się” na tę listę.

Oczywiście żadnego hucznego otwarcia nie będzie, ale sądząc po reakcjach (także na naszym portalu), po informacjach o planowanym otwarciu sklepu, jest spora szansa, że będzie cieszył się dużym powodzeniem. Tak właśnie jest u naszych zachodnich sąsiadów, skąd marka do nas przywędrowała. 

Sklep TEDI będzie mieścił się na I piętrze galerii DEKADA. Sklep niemieckiej sieci dyskontowej zajmie powierzchnie ok. 900 mkw. Sklep oferuje różnorodny asortyment, od artykułów warsztatowych i służących do majsterkowania, przez artykuły kosmetyczne, drogeryjne i toaletowe,  po akcesoria i karmy dla zwierząt.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź