Start Hot Spore zmiany na kulinarnej mapie. Dojdzie nie tylko KFC

Spore zmiany na kulinarnej mapie. Dojdzie nie tylko KFC

przez Nysa Hot

W najbliższych dniach na antenie RADIO HOT Nysa porozmawiamy z inwestorem, który buduje u nas KFC i zapytamy oczywiście o datę otwarcia lokalu przy ul. Racławickiej. Sprawdzamy co jeszcze dzieje się na kulinarnej mapie Nysy.

Jeszcze w tym roku w miejsce dawnego Pierożka na ul. Gierczak pojawi się nowy lokal. Zjemy tam m.in. pizzę, a hitem ma być kultowa pizza na grubym cieście, na wzór tej którą pamiętamy z dawnego Piccollo na Rynku.

W mieście pojawią się nie tylko nowe lokale, ale także dotychczasowe zmienią swoją lokalizację. już 3 grudnia Obiady u Asi przenoszą się z ul. Piłsudskiego, do nowego lokalu przy ulicy Krzywoustego 1.

Spore zmiany czekają także fanów włoskich smaków Da Fabio Pizzeria, którzy wyruszą w kulinarną podróż pięknym food truckiem! Już niebawem na portalu Nysa Hot zobaczycie czym jeszcze zaskoczą Was właściciele. Zapewniamy, że warto poczekać!

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź