Start Aktualności Sportowe emocje w Ośrodku AKWA Marina!

Sportowe emocje w Ośrodku AKWA Marina!

przez Nysa Hot

W tegorocznym kalendarzu nie zabraknie emocjonujących wydarzeń dla wszystkich miłośników siatkówki plażowej.

– Oprócz tradycyjnych Mistrzostw Nysy, które od kilku lat cieszą się ogromną popularnością, planujemy również wiele innowacyjnych imprez, które dodadzą koloru i urozmaicenia naszemu sportowemu kalendarzowi. Na liście nie może zabraknąć turnieju nocnego, który obiecuje niezapomniane widowisko pod gwiazdami. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności w nietypowych warunkach i poczuć niepowtarzalny klimat nocnej rywalizacji. Szykujemy na otwarcie wakacji przed turniejem super niespodziankę koncertową. Nie może was zabraknąć. Eliminacyjny Turniej o Mistrzostwo Polski w męskim wydaniu wróci w sierpniu. Zeszłoroczny turniej w sprawozdaniu komisarza zawodów określony był jako TOP 3. To nas tylko zmobilizowało i mimo zeszłorocznych przeszkód i niespodzianek pogodowych, które pewnie będą czekały na nas w tym roku – podjedliśmy rękawicę i ponownie zawitają do nas najlepsi z najlepszych siatkarzy plażowych – mówi Wojciech Kondracki, prezes klubu KS Beach Volley Nysa. 

– Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszych turniejach. To nie tylko doskonała okazja do rywalizacji na najwyższym poziomie, ale także szansa na poznanie nowych ludzi, odkrycie piękna naszego regionu i przede wszystkim – uczestnictwo w niezapomnianych emocjach sportowych.

21.06.2024 – Otwarcie wakacji – II turniej nocny mikstów
23.06.2024 – Towarzyski turniej Beach Volley Nysa Cup.

29.06.2024 – 4.07.2024 – Eliminacyjne turnieje o mistrzostwo Nysy w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

16-18.08.2024  Eliminacyjny Turniej o Mistrzostwo Polski w siatkówce plażowej mężczyzn.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź