Start Lifestyle Spotkanie Klubu Kibica Stali Nysa

Spotkanie Klubu Kibica Stali Nysa

przez Nysa Hot

W piątek, 30 sierpnia w sali konferencyjnej Hali Nysa odbędzie się spotkanie Klubu Kibica Stali Nysa. Warto przyjść i dowiedzieć się o zasadach funkcjonowania w nadchodzącym sezonie.

Ustalimy temat koszulek i repertuar przyśpiewek – czytamy w oficjalnym komunikacie zarejestrowanego niedawno klubu. – Każdy kto nie może być z nami w piątek jest proszony o kontakt.  Flagi prawie gotowe, bębny są więc grzejemy gardła i do boju. 

W tym roku nie będzie anonimowych wejść na spotkania Stali Nysa. Dotyczy to nie tylko członków klubu kibica, ale także oficjeli i dziennikarzy. Pierwszy sprawdzian formy kibiców już niebawem podczas Memoriału im. Z. Kiczyńskiego (6-7.09). Stal od kilku miesięcy wprowadza nowe standardy. Z jakim skutkiem dla postawy sportowej zespołu i dla komfortu kibiców? Przekonamy się już w nadchodzących miesiącach. Nowa ma być również oprawa meczowa. Warto sprawdzić samemu. 

Zapraszamy również do kibicowania Polonii Nysa oraz koszykarzom AZS-u. Szykuje się sezon pełnej sportowych emocji.

fot. Piotr Marchwiński, Stal Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź