Start Hot Sprawca potrącenia przy ul. Prusa był pod wpływem środków odurzających

Sprawca potrącenia przy ul. Prusa był pod wpływem środków odurzających

przez Nysa Hot

Wracamy do tematu wczorajszego potrącenia przy ul. Prusa. Przypomnijmy, że 22-letni kierowca potrącił na przejściu dla pieszych 78-letnią kobietę. Jak się okazuje, był pod wpływem środków odurzających.

– Kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił kobietę. Dziś już wiemy, że spowodował u niej uszkodzenia ciała, trwające powyżej 7 dni – mówi sierż. sztab. Marta Kublin, p.o. oficera prasowego nyskiej Policji.

– Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Mężczyzna był natomiast pod działaniem środków odurzających – dodaje Kublin.

Edit: Sierż. sztab. Marta Kublin, p.o. oficera prasowego nyskiej Policji poinformowała nas przed chwilą, że narkotest co prawda wykazał obecność substancji odurzających, ale mężczyzna poinformował policjantów, że wcześniej (przed wypadkiem) zażywał leki, co mogło mieć wpływ na wynik testu. 22-latkowi została pobrana krew do badań, by wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź