Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 11 lipca 2025 06:42
Ważne!
Reklama

Stadion Polonii czeka remont

Stadion Polonii czeka remont

Planów na modernizacje stadionu Polonii był wiele. Teraz obiekt sportowy ma w końcu szansę na remont. 

Stadion Polonii Nysa od lat czeka na remont. Mimo nie najlepszych warunków, kibicom nie przeszkadzało to w dopingowaniu swojej drużyny. Wszystko jednak ma się zmienić, bo obiekt ma przejść obiecywaną modernizację. Po zmianach ma spełniać warunki co najmniej jakie stawia zarząd III ligi. 

Remont obejmować będzie m.in. rozbiórkę nawierzchni chodnikowej, obrzeża betonowego, siedzisk z desek oraz ogrodzenia z siatki, budowę nowej zadaszonej trybuny, wykonanie nowego ogrodzenia z siatki panelowej, zainstalowanie systemu nawadniania płyty boiska, montaż nowych bramek aluminiowych wraz z odciągami i siatką z atestami, montaż kontenera. Co więcej, pojawi się tunel prowadzący zawodników z szatni na murawę, oświetlenie boiska oraz nowa tablica wyników. 

Odnowione boisko zobaczymy pod koniec marca 2021 roku. Jak na razie w tej sprawie został rozpisany przetarg.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PolakTreść komentarza: Tak tak. Zawsze mają rezerwy.Data dodania komentarza: 7.07.2025, 19:01Źródło komentarza: Groźny niż genueński nadciąga nad Polskę. Szykuje się gwałtowne załamanie pogodyAutor komentarza: Stefek K.Treść komentarza: To dlatego koło basenu nie są respektowane znaki drogowe, kierowcy parkują sobie jak im się podoba a przejechać nie można (policja chyba się boi basenowiczów jak Księży) i wieczorami wyścigi po mieście szczególnie ul. Ujejskiego oraz Rynek i drift na rondach, parkingach. Ale Oni wolą złapać kogoś na hulajnodze bądź za kradzież bułki. Niestety taka jest postawa Policji czyli dzisiejszej instytucji do zarabiania pieniędzy, a potem zdziwieni że chętnych do Nich do pracy nie ma.Data dodania komentarza: 5.07.2025, 11:15Źródło komentarza: Święto Policji w Nysie – zmiany w organizacji ruchu i planowane atrakcjeAutor komentarza: MacTreść komentarza: Pan Palimąka to niech drogi po naprawia bo za IŁawą w stronę Łączek to dziura na dziurze.Data dodania komentarza: 17.06.2025, 20:54Źródło komentarza: Nowy skwer i pomnik jedności powstanie przy ul. RodziewiczównyAutor komentarza: Mieszkanie powiatuTreść komentarza: A kiedy nowa karetka dla Głuchołaz?Data dodania komentarza: 13.06.2025, 18:43Źródło komentarza: Nowa karetka dla Zespołów Ratownictwa Medycznego w KorfantowieAutor komentarza: ZłaTreść komentarza: Ta 8 lat 😂 Polskie sądy 🤦 1,5roku w zawieszeniu na trzy lata .Data dodania komentarza: 11.06.2025, 16:37Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na Alei Wojska Polskiego. Nie żyje mężczyznaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: xD ten to się nadaje do agitek pro-trzaskowskich jedynieData dodania komentarza: 3.06.2025, 17:20Źródło komentarza: Daniel Palimąka odznaczony za zasługi dla samorządu terytorialnego
Reklama
Reklama