Start Aktualności Stal bez atakującego?

Stal bez atakującego?

przez Nysa Hot

Stal Nysa nie poznała jeszcze wyników audytu. Przy awansie, w PlusLidze będzie musiała prawdopodobnie radzić sobie bez Bartosza Krzyśka. Zawodnik przeszedł draft w Korei. Taką informację podał oficjalny serwis Krispol 1 ligi.

Zaledwie kilka miesięcy w klubie to dorobek atakującego Stali, który przeniósł się do Nysy przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020. Szyba aklimatyzacja w klubie i dobra dyspozycja w rundzie zasadniczej, a potem kontuzja przed play-offami. Dalszej historii już raczej nie dopiszemy. Jak podaje krispol1liga.pl, 30-latek wybrał bowiem grę w lidze koreańskiej. Krzysiek będzie bronił barw Deajeon Samsung Bluefangs. Zawodnik musi jeszcze porozumieć się z włodarzami klubu z Nysy w sprawie obowiązującego kontraktu.

Przed sezonem pytany przez nas, czy będzie typowym „najemnikiem”, odpowiedział wymijająco. Zaznaczył jednak, że w każdym klubie daje z siebie 100%. Jeśli dojdzie do finalizacji transferu, kibice Stali na pewno będą przyglądać się dalszej karierze zawodnika.

fot. Stal Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź