Start Hot Stal Nysa ma sponsora tytularnego!

Stal Nysa ma sponsora tytularnego!

przez Nysa Hot

Na taką wiadomość kibice w Nysie czekali od lat. Polska Spółka Gazownictwa (PSG) została sponsorem tytularnym Stali Nysa. 

Od dziś drużyna przyjmuje nazwę PSG Stal Nysa. PSG od wielu lat poprzez gazyfikację mniejszych miast i miejscowości wspiera zrównoważony rozwoju całego kraju. W ramach działalności sponsoringowej spółka angażuje się w wartościowe projekty sportowe, edukacyjne, kulturalne i społeczno-historyczne.

Jak informuje Stal Nysa, poprzez tę umowę sponsorską Narodowy Operator Dystrybucyjny Gazu chce wesprzeć rozwój jednej z najbardziej popularnych dyscyplin w Polsce na terenie Opolszczyzny.

– Negocjacje umowy między obiema stronami trwały od wielu miesięcy. Jest nam niezmiernie miło, że praca Spółki Akcyjnej Stal Nysa została doceniona, dzięki czemu, ramię w ramię z nowym Sponsorem, możemy walczyć o kolejne cele w siatkarskiej elicie – skomentował prezes Stali Nysa S.A. Robert Prygiel.

Grafika i foto: Stal Nysa 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź