Start Aktualności Stalove Magnolie – jutro otwarcie

Stalove Magnolie – jutro otwarcie

Startuje restauracja w kompleksie Dom Wenecki

przez Nysa Hot

We wtorek 21 września oficjalne otwarcie restauracji Stalove Magnolie w odnowionym młynie przy ul. Krzywoustego. Wnętrze nadaje się na wystawne kolacje i bankiety.

Stalove Magnolie – nowa restauracja w Nysie

To ma być jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Nysie. Po latach degradacji, kompleks dawnego młyna odzyskał blask. Nowe funkcje obiektu przewidują m.in. dużą restaurację na parterze. – Przygotowania do otwarcia są bardzo gorące i wszyscy liczymy na dobry odbiór naszych gości – mówi właścicielka Stalovych Magnoli, Magdalena Gładysz. – Myślę, że udało się nam przygotować bardzo ciekawe menu, w tym również na śniadania.  

Posiłki będziemy jeść w obszernej sali, z widokiem na rzekę i tereny zielone. Architekci postawili na nowoczesny design, a na ścianach zobaczymy m.in. zdjęcia dawnej Nysy. Kontrolę nad światłem dają sterowane elektronicznie rolety.

W sezonie przy restauracji będzie działać ogródek.

Restauracja jest wydzieloną częścią większego kompleksu, gdzie właściciel przewidział m.in. mieszkania i apartamenty na wynajem długoterminowy. Skorzystają z nich m.in. pracownicy firm Bioagra i Umicore.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź