Start Aktualności Starosta pogratulował nyskim strażakom

Starosta pogratulował nyskim strażakom

przez Nysa Hot

Daniel Palimąka starosta nyski spotkał się ze strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nysie, którzy osiągnęli wspaniałe wyniki w zawodach OTF 2024 – Opole Toughest Firefighter.

– Starosta podziękował strażakom za ich zaangażowanie oraz wysiłek, który włożyli w treningi i przygotowania do rywalizacji. Osiągnięte rezultaty sportowe świadczą o wysokim poziomie wyszkolenia i odpowiednich predyspozycjach. Wszyscy strażacy otrzymali od starosty gratulacje za osiągnięte rezultaty i za wzorowe reprezentowanie swojej jednostki w zawodach. Starosta wyraził także swoje dalsze wsparcie oraz życzył kolejnych sukcesów – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie. 

Warto przypomnieć, zawody OTF Opole odbyły się 15-16 czerwca br. W zawodach uczestniczyli strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Nysie uzyskując następujące czasy:

Mateusz Zieleziecki 1:42,03

Paweł Jaskurzyński 1:46,89

Paweł Mikosz 1:46,94

Karol Mazur 1:57,05

Tomasz Martyna 2:04,58

Tomasz Tomoń 2:05,51

Piotr Klimas 2:26,99

Paweł Mażarski 2:56,38

W kategorii indywidualnej województwa opolskiego trzy pierwsze miejsca zajęli reprezentanci KP PSP w Nysie.

1 miesce Mateusz Zieleziecki

2. miejsce Paweł Jaskurzyński

3. miejsce Paweł Mikosz.

Podczas eliminacji sztafet uzyskali drugi z najlepszych czasów 1:21,04. W kolejnych trzech biegach pokonali rywali dochodząc do wielkiego finału, gdzie przegrali z drużyną „Elita FCC Team” zajmując drugą lokatę z czasem 1:18,26.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź