Start Hot Starostwo nagrodziło najlepsze gospodynie z regionu!

Starostwo nagrodziło najlepsze gospodynie z regionu!

przez Nysa Hot

Konkurs kulinarny „Jesienny obiad” został rozstrzygnięty. Jak zwykle Panie z Kół Gospodyń Wiejskich stanęły na wysokości zadania, serwując nie tylko wyśmienite dla podniebienia, ale również piękne dla oka dania kuchni jesiennej. Zwycięzców konkursu nagrodził Zarząd Powiatu Nyskiego.

Konkurs skierowany był do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu nyskiego. Przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich dania były smaczne, oryginalne, kolorowe, a przede wszystkim zdrowe.

Poziom konkursu był bardzo wysoki, a wyłonienie zwycięzców było trudnym zadaniem. Podczas ogłoszenia wyników jurorzy wyrazili słowa uznania wobec uczestników konkursu oraz podziękowali im za trud włożony w przygotowanie przepysznych dań konkursowych – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie. 

Laureaci:

I miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Markowicach
II miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Karłowicach Małych
III miejsce – Koło Gospodyń Wiejskich w Kałkowie

Wyróżnienia otrzymały: Samodzielne Koło Gospodyń Wiejskich w Kamienicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Goraszowicach, Koło Gospodyń Wiejskich w Karłowicach Wielkich, Koło Gospodyń Wiejskich w Goświnowicach, Koło Gospodyń Wiejskich Kępniczanki, Koło Gospodyń Wiejskich w Jodłowie, Koło Gospodyń Wiejskich w Sławniowicach.

W tegorocznej edycji konkursu nagrodą były bony na zakup sprzętu AGD. Zwycięzcy otrzymali bon o wartości 2 000 zł, kolejne miejsca (drugie i trzecie) otrzymały odpowiednio bony w wysokości 1 500 zł oraz 1 000 zł. Koła Gospodyń Wiejskich, które zostały wyróżnione otrzymały bony o wartości 500 zł. Serdecznie gratulujemy!

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź