Start Aktualności Starostwo organizuje świąteczny kulinarny konkurs

Starostwo organizuje świąteczny kulinarny konkurs

przez Nysa Hot

Starostwo Powiatowej w Nysie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu nyskiego (zarówno rejestrowane jak i nierejestrowane w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich prowadzonym przez ARMIR) do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym o nagrodę Starosty Nyskiego „Świąteczne inspiracje”.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie świątecznej (bożonarodzeniowej) potrawy. Propozycję potrawy zawierającą nazwę potrawy oraz przepis wraz z nazwą i danymi kontaktowymi (nr telefonu) KGW należy przesyłać wyłącznie na adres konkurs@powiat.nysa.pl do dnia 21.11.2022 r. do godziny 23.59.

– Potrawy oceniać będzie komisja stosując następujące kryteria oceny: atrakcyjność wizualna, walory smakowe, pomysłowość. Nagrodą w konkursie są bony na zakup sprzętu AGD o wartości: I miejsce – 3.000 zł, II miejsce – 2.000 zł, III miejsce – 1.000 zł – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Dodatkowo komisja ma możliwość przyznania dwóch wyróżnień po 500 zł każde.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź