Start Aktualności Starostwo szykuje kulinarny konkurs!

Starostwo szykuje kulinarny konkurs!

przez Nysa Hot

Starostwo Powiatowe w Nysie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu nyskiego (zarówno rejestrowane jak i nierejestrowane w Krajowym Rejestrze Kół Gospodyń Wiejskich prowadzonym przez ARiMR) do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Jesienny obiad”.

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie jesiennego obiadu składającego się z dwóch dań (zupy, drugiego dania). Obowiązkowymi składnikami potraw składających się na dwudaniowy obiad są: dynia, grzyby, kapusta (reszta składników dowolna).

Propozycję potrawy zawierającą nazwę potrawy oraz przepis wraz z nazwą i danymi kontaktowymi (nr telefonu) KGW należy przesyłać wyłącznie na adres konkurs@powiat.nysa.pl do dnia  18 września br. do godziny 23.59.

NAGRODY! Nagrodą w konkursie są bony na zakup sprzętu AGD o wartości:

I miejsce – 2.000 zł, II miejsce – 1.500 zł, III miejsce – 1.000 zł. Dodatkowo komisja ma możliwość przyznania 6 wyróżnień po 500 zł każde.

WAŻNE! Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu REGULAMIN

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź