Start Aktualności Starostwo zorganizowało spacer dla seniorów

Starostwo zorganizowało spacer dla seniorów

przez Nysa Hot

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – pod takim hasłem odbył się w poniedziałek, 4 marca,  spacer po pięknym, urokliwym miasteczku – Paczkowie, w którym wzięli udział przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Korfantowie, Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Otmuchowie oraz Stowarzyszenia Diabetyków w Nysie.

– Celem naszych spotkań jest promocja walorów turystycznych i kulturowych powiatu nyskiego. Mieliśmy okazję poznać niezwykłą historię miasta przepełnionego unikalnymi zabytkami, kameralnym urokiem i tajemniczym klimatem dawnych dziejów. Zwiedziliśmy Muzeum Gazownictwa, Kościół parafialny Świętego Jana Ewangelisty, renesansowy ratusz z najstarszą i najcenniejszą częścią – wieżą ratuszową, piękny rynek, mury obronne. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę oraz miło spędzony czas – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź