Start sport Stelmach i Janas zostają – mocne oświadczenie zarządu Stali

Stelmach i Janas zostają – mocne oświadczenie zarządu Stali

przez Nysa Hot

Po ośmiu porażkach z rzędu część kibiców Stali w komentarzach zaczęła domagać się zmian w kadrze trenerskiej. W przestrzeni medialnej zaczęła więc rodzić się dyskusja, kto mógłby ewentualnie zastąpić Krzysztofa Stelmacha na stanowisku trenera nyskich siatkarzy. Zarząd klubu szybko jednak przeciął te spekulacje i wydał specjalne oświadczenie.

-Zarząd STALI NYSA SA oświadcza, że udziela pełnego wsparcia sztabowi szkoleniowemu i zawodnikom. Jednocześnie informujemy, że Zarząd Klubu nie zamierza dokonywać żadnych zmian na stanowisku I trenera. Władze Klubu w ostatnim czasie podjęły szereg działań zmierzających do poprawy wyników osiąganych przez zespół. Wszystkich kibiców prosimy o wyrozumiałość. Bądźmy jednym zespołem i wspierajmy się nawzajem. Celem klubu jest utrzymanie się w PlusLidze i jesteśmy przekonani, że ten cel zostanie osiągnięty.

Wiemy już zatem, że nie będzie roszad w sztabie szkoleniowym. Wciąż jednak czekamy na przełamanie drużyny. Kolejna szansa już dzisiaj. Stal zagra wyjazdowy mecz w Zawierciu. Początek spotkania o godz. 20.30.

Foto: Stal Nysa 

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź