Start Aktualności Strasznie fajne Halloween w Krasiejowie!

Strasznie fajne Halloween w Krasiejowie!

przez Nysa Hot

To będzie strasznie fajne Halloween! Gotowi na dawkę przerażającej zabawy? Halloween w Krasiejowie już niebawem! JuraPark zaprasza w dniach 20-21.10 oraz 27-28.10 na kolejną edycję Halloween! Co nas czeka?

Ścieżka Strachu – sprawdź co czai się na dobrze Ci znanej trasie z dinozaurami! Może któryś z nich ożyje, może spotkasz na swojej drodze ducha kopalni i upiory robotników?

🎃 Nawiedzony dom – ktoś nowy wprowadzi się do Prehistorycznego Oceanarium. Czy to wielkie prehistoryczne stwory? Nie brakuje też plotek o Upiornej Rodzince, która co roku pojawia się w Krasiejowie!

🔮 Chata Czarownicy – mówią, że to miejsce jest przepełnione magią. Pamiętaj, wchodząc do niej, obowiązują specjalne zasady, a miotły parkujemy przed wejściem! Czarownica nie tylko zaskoczy Cię swoimi sztuczkami, ale także zadba o Twój brzuch – koniecznie spróbuj jej przysmaków

👻 Dom Duchów – w każdej starej kopalni było miejsce, gdzie górnicy spędzali przerwę w czasie swojej dniówki. Tutaj nie tylko dobrze zjesz, ale nabierzesz też sił przed dalszym odkrywaniem tajemnic.

🔥 A w soboty 20.10. oraz 27.10. dodatkowo odbędą się pokazy Teatru Ognia Mantikora (o godzinach 19.30 i 21.00).

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź