Start Na sygnale Strażacy przeszukiwali rzekę

Strażacy przeszukiwali rzekę

przez Nysa Hot

Trwają poszukiwania zaginionego w ubiegłą sobotę 21-latka z Lubiatowa. Ostatni raz widziany był jak opuszczał jedną z nyskich dyskotek. Dziś strażacy użyli łodzi do sprawdzania nurtu rzeki.

Poszukiwany do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania. Dziś do akcji włączyli się strażacy z nyskiej komendy powiatowej, którzy przeszukiwali okolice mostu Bema i mostu kolejowego. O poszukiwaniach opowiada mł. asp. Magdalena Skrętkowicz

[audio_player src=”/mp3/zaginiony1.mp3″ single=”SONG_NAME” artist=”mł. asp. Magdalena Skrętkowicz”]

Przeszukiwanie rzeki rozpoczęło się w godzinach przedpołudniowych i trwało do około godziny 16.15. Na szczęście strażacy nie ujawnili zwłok.

Bartosz N. w dniu zaginięcia ubrany był w spodnie typu bojówki koloru zielonego, bluzę bez kaptura koloru czarnego z białymi lampasami na rękawach oraz buty typu adidas koloru białego. Ktokolwiek posiada informacje przydatne w poszukiwaniach, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

[audio_player src=”/mp3/zaginiony2.mp3″ single=”SONG_NAME” artist=”mł. asp. Magdalena Skrętkowicz”]

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź