Start Edukacja Studenci nyskiej PWSZ pomagają

Studenci nyskiej PWSZ pomagają

przez Nysa Hot

Niedawno żacy zbierali pluszaki dla małych pacjentów ze szpitalnego oddziału dziecięcego, a teraz samorząd studencki rozpoczął zbiórkę darów na rzecz Nyskiego Pogotowia Opiekuńczo-Adopcyjnego dla Zwierząt Łapa.

Potrzebne jest właściwie wszytko – sucha karma, zabawki, miski i środki czystości (podkłady higieniczne, ręczniki papierowe, płyny do mycia naczyń, płyny dezynfekujące, gąbki do mycia naczyń, worki na śmieci, płyny do szyb, proszki do prania i płyny do płukania). Dary można zanosić i składać do pudełek w budynku A, D, E, F, G, H, R nyskiej PWSZ oraz w Domu Studenta. Studencka akcja dla zwierzaków trwa do 18 grudnia. 

Choć inicjatyw studentów skierowanych do wszystkich w naszym mieście nie ma wiele, te organizowane zwykle trafiają na spore grono odbiorców. Jak mówi nowy samorząd studencki, niedługo aktywność żaków będzie jeszcze większa! Czekamy i śledzimy Waszą aktywność.  

 

 

 

 

 
 

 
 

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź